Videokuchařka s vyzkoušenými recepty

Novinky

-Chcete vědět jaké videorecepty pro Vás připravujeme, podívejte na jejich seznam. Připravované recepty

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.11.2011 Byl spuštěn nový flash/html5 player.

12.1.2011 Ekuchařka byla přesunuta na nový server. zároveň jsou již všechna videa uložena v českém datacentru.

1.11.2010 Nově přidané videorecepty již podporují html5 (především pro android a iOS)

25.10.2010 Byla přidána možnost nahrávání Vašich uživatelských receptů- Více info na http://ekucharka.net/nataceni-a-publikovani-videi

20.10.2010 Po loňském prvním místě v anketě českého internetu Křišťálová lupa 2009 jsme se díky Vaším hlasů opět dostali přes nominační kolo až do finále. Hlasování bylo ukončeno 24.10.2010. O naše výsledku Křišřálové lupy 2010 Vás budeme informovat po vyhlášení 25.11.2010

2.9.2010 Nasazen nový design stránek

26.11.2009 Jsme se umístili na prvním místě v anketě českého internetu Křušťálová lupa 2009 v kategorii Média - uživatelská. Více naleznete na adrese Křišťálová lupa 2009 nebo zde.

20.11.2009 Kvůli neustálým problémům s webem byl spuštěn web nový s novým jádrem. Díky tomu se při vysoké návštěvnosti ve špičkách server nepřetěžuje.

9.10.2009 Videokuchařka přestěhovaná na svůj vlastní server.

22.8.2009 Přidána nová rubrika do diskusního fóra ,,Domácí spotřebiče,,.

14.8.2009 Přidána nová rubrika ,,Dobroty ze sušenek bebe,,.

2.6.2009 Spuštěno nové propracovanější diskusní fórum.

21.4.2009 Nově byla přidána antispamová ochrana do formuláře u komentářů.

21.3.2009 Přidány podkategorie v hlavních jídlech.

5.3.2009 Přidána nová rubrika uzení.

5.1.2009 Přidána možnost odpovědět na stávající komentář.

22.12.2008 Všechny videorecepty jsou přehrávány v novém flash playeru.

25.11.2008 Do diskusního fóra byla přidána nová funkce fotogalerie.

Kategorie receptů: 

Komentáře

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko prosím vás, jak je možné soutěžit o ty nádherné chňapky na pokličky? Článek se dá přečíst, ale není tam k soutěži žádné info a ani možnost přidání komentářů. Díky za odpověď.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer Jarku, když si kliknete na ten článek, tak se Vám to neotevře??? Tam jsou otázky a email na odpověď. Zítra přes den vylosuji 10 výhervů. Ivana M

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

No právě že neotevře. Mě se právě ukáže akorát ten obrázek a text jak jste chnapky vyráběla, ale soutěžní otázky a nebo jak soutěžit ne. Já právě myslel , že teprve soutež připravujete a jen oznamujete, že soutěž bude. Můžete se na to prosím podívat proč se mi to neotevře ? Abych mohl také skusitz štěstí v souztěži. Děkuji.

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

Tak jsem se ted díval a soutěž už je uzavřená. Nechápu, ale proč se mi neukázaly podmínky soutěže. Schválně vám sem zkopíruji jenom text co se mi tam ukazoval.

Originální ručně šité chňapky na pokličky ekuchařka

Odskočila jsem si z kuchyně a chňapky vyrobila i pro Vás. Jediné logo, které je vyšité strojově jsem nedělala. Soutěžte s námi o deset těchto originálních chňapek.

Uvnitř chňapek je kvalitní termolín AL, takže Vás určitě nebudou pálit.

Nic víc tam nebylo, dokonce ani možnost přidat komentář, prostě nic.
Vůbec nechápu proč.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den Jarku a koukáte na to z počítače, nebo z tabletu? Opravdu nevím proč se to stalo, zeptám se administrátora.Možná to bude Vaším prohlížečem. Myslela jsem že už Vám to funguje a že odepíšete toho 16. února aby jsme to vyřešili. Moc mě to mrzí a zkusím něco vyzvědět, ale nikdo jiný se zatím neozval. Přeji vám hezký den. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko, dívám se z počítače. Prohlížečem to být nemůže, protože všechno ostatní jak na jiných stránkách tak tady, mi funguje normálně. Já se sem toho 16. února nedostal, proto jsem odpověděl pozdě.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Jarku, já se na to zeptám, jakmile odchytnu administrátora. Ivana

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko, dobře a děkuji. Dobrou noc Smile .

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer Jarku, tak administrátor prohlásil, že to není chyba u nás. Já příště to celé okopíruji i na facebook, nebo když napíšete, tak Vám znění pošlu na email. Přeji Vám hezký večer. Ivana M

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko děkuji vám za odpověd. Tak to je divné, že se mi to nezobrazuje celé když u ničeho jiného ( at už u vás na stránkách a nebo na jiných stránkách ) nemám problém. Ale díky že jste se tomu snažila přijít na kloub. Přeji vám pěknou neděli Smile .

Obrázek uživatele Jarek
Jarek (bez ověření)
0 0 0 0

Ivanko tak jsem se dočetl, že chystáte svatbu. Žení se syn a nebo se vdává dcera? Přeji jim mnoho štěstí a krásnou svatbu.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den Jarku, vdává se dcera. oslavu pro mladé budou mít potom doma a kamarádů mají opravdu hodně, tak už mám něco v mrazáku, abych potom nebyla zničená Smile Mám 14 druhů cukrovíčka a koláčky, které možná znáte a jsou fantastické, budu dělat podle paní cukrářky Mileny, která je ukazovala v televizi v pořadu kluci v akci. Jmenují se Holašovické.Takhle výborné jsem nikdy nejedla a jsou výborné i třetí den. To někdy zkuste. Jinak děkuji za přání,to určitě vyřídí. Sice je ještě trochu času, ale letí to letí. Ivana M Smile

Obrázek uživatele JarekJarek
JarekJarek (bez ověření)
0 0 0 0

Jojo Ivanko. Ty koláčky znám. Ten díl jsem viděl. Tak to se budu těšit, jestli jste ty koláčky a to co jim pečete na svatbu natáčela na video a budete to vkládat sem na stránky tak se na ty videa opravdu moc těším. KOnečně jste se dočkala a chystáte svatbu. Moc jim to přeji, i vám. Takže přeji mnoho štěstí, lásky a spokojenosti a hlavně hodně krásných vzpomínek.

Obrázek uživatele Anna
Anna (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý den,

musím přiznat, že na Vašem webu jsem skoro každý den. Recepty si pouštím pořád, ale spíš ze zvědavosti. Celou dobu jsem přemýšlela, jak asi vypadáte a co byste tak mohla dělat za práci. Pak jsem jednou narazila na jeden recept z grilování a tam jsem Vás konečně uviděla. Okamžitě jsem odkaz posílala sestře, aby Vás také viděla v celé Vaší kráse. Jediné na čem jsme se shodly, bylo, že vlastně vůbec netušíme, v jakém oboru byste mohla pracovat. Prozradíte? Děkujeme Hezký den:o)

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den paní Aničko, to mě velice těší, že sem takhle chodíte. Se synem jsme zkoušeli natáčet recepty, kde bych byla vidět, ale je to potom hodně z daleka a nevynikne jak se to dělá, tak to natáčíme takhle, to není proto že bych se nechtěla ukázat Smile Jinak já jsem bývalá skladnice a už od malička mě tohle bavilo, tedy baví mě i jiné věci, to já zase nejsem zavřená celé dny v kuchyni Smile Už se těším na kolo.
Jinak jestli si chcete přečíst jak to všechno vzniklo, tak tady je odkaz na článek, kde jsem se svým synem, který dělá všechno mimo vaření, stříhání videí a natáčení.
Hezký den Vám přeje Ivana Malatincová

http://www.seniorkramek.cz/index.php?lang=cz&page=33&n=vidorecepty-kucha...

Obrázek uživatele Nepřihlášený
Nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

dobrý den,
před vánočními svátky jsem se náhodou dostala na tyto stránky receptů a velmi se mi líbí. Několik receptů jsem hned vyzkoušela a nové cukroví mělo úspěch.Mám, ale jeden problém. Nemůžu se v těch receptech zorientovat. Jak jsou řazeny? Jsou rozděleny podle nějakých kategorií?
Např. maso,moučníky a pod? Můžete mi poradit jak mám recepty hledat?
Předem děkuji za odpověď a přeji vám do nového roku všechno nejlepší.
Jana

Obrázek uživatele nepřihlášený
nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

Když je paní Ivana tak akorátní ve vaření proč se nepřihlásí do pořadu prostřeno tam by totiž hodně pohořela

Obrázek uživatele Marci
Marci (bez ověření)
0 0 0 0

vážený pane "chytrý", nepleťte se do věcí, kterým nerozumíte. Předveďte nám, co umíte a přihlašte se do "Prostřeno" s velkou chutí se na váš účet pobavím. Má úcta Marci;-))

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Já nikde netvrdím že jsem akorátní a až se tam přihlásíten vy, tak dejte vědět. Ráda se podívám jak uspějete. Ivana M

Obrázek uživatele Majka
Majka (bez ověření)
0 0 0 0

Zdravím paní Ivanko,já jenom nechápu některé lidi,když se jim Vaše
stránky nelíbí,proč se na ně vůbec dívají.Mě osobně se líbí moc a myslím,
že takových je nás většina. Vaše recepty jsou bezva jen tak dál.
Přeji krásný víkend Majka.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer paní Majko, já to také nechápu a já chodím na stránky které se mě líbí a když se mě někde nelíbí, nechodím tam a nepíšu jim Smile Ale každý je jiný.
Já Vám také přeji krásný víkend. Ivana M

Obrázek uživatele Jana
Jana (bez ověření)
0 0 0 0

NAPSAT tady umí každý. Tak se tam přihlašte vy a dejte vědět, co budete skvělého vařit a my se s "chutí" podíváme !

Obrázek uživatele Ekucharka
Ekucharka
5 4 4 0

Zase nepřihlášený Smile
V tomto pořadu se vesměs jen lidé pomlouvají a má to být spíše show. Do tohoto pořadu se asi nepřihlásí má přece svojí webovou videokuchařku ne?

jarda

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den Jani, na hlavní stránce vlevo jsou kategorie receptů,kde jsou recepty zařazeny asi v 28. kategoriích, nebo o něco výš si můžete dát i jiné vyhledávání jako je abecední seznam, výpis všech receptů a výpis článků. Smile Hezký den přeje Ivana M
A děkuji za přání Smile

Obrázek uživatele Nepřihlášený
Nepřihlášený (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý den, chtěla bych na Vaš stránky vložit nový recept, chtěla bych se zeptat, jak to mám udělat?

děkuji Petra

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den Petro, já a myslím že určitě i ostaní budou rádi za nový receptík Smile Mylsíte psaný recept? jestli-že ano, tak napravo nahoře vedle nahrát video, které je pro natočené recepty je kolonka diskuzní fórum, kde jsou různé sekce, tak si vyberete kam by ten recept měl přijít, napíšete název do velkého okna recept a dáte uložit Smile přeji hezký den. Ivana M

Obrázek uživatele Irena
Irena (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý den paní Ivanko, chtěla bych vás poprosit o informaci zda na Vaších nových stránkách funguje odkaz verze pro tisk. Já když kliknu na tento odkaz tak mi nefunguje, ani mi nenaskočí že je tato ikona funkční. V dřívější verzy Vaší kuchařky mi to fungovalo bez problému. Vybírala jsem si stránky které jsem chtěla pro tisk ap. Strašně mě to mrzí, protože jsem začala tisknou Vaše recepty jako vánoční dárek pro mou tetu, která nemá internet a sbírá recepty. Mockrát děkují za odpověd.jinak chválím vaše stránky jsou vynikající, jakož i recepty, které stále zkouším. Irena

Obrázek uživatele Ekucharka
Ekucharka
5 4 4 0

Dobrý den,
tlačítko verze pro tisk tu sice je ale ještě se vše musí doupravit. Až to bude hotové, tak Vám dám vedět.

Jarda

Obrázek uživatele StanaSladka
StanaSladka (bez ověření)
0 0 0 0

Dobrý den, mám zájem o nákup Vašeho nového nádobí, máte pouze vystavené 2 - pánve, měla bych zájem i o pánev - zapékací, kterou ukazujete na videu. Prosím poradte jak postupovat, děkuji. zdravot.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobré poledne Stano, na každé stránce nahoře napravo jsou takové oranžové odkazy a tak si klikněte na odkaz nové nádobí na ekuchařce a dostanete se na stránku, kde je i video o všech pánvičkách a hrncích které používám. Já mám tedy indukci a tak používám titanové indukční nádobí značky taormina. Tedy to nádobí jde pochopitelně na všechny druhy sporáků, ale protože je takové silnější, tak to trvá déle, tedy na indukci to je suprové. Samozřejmě je dražší, než ty pánvičky co máme teď v obchodě.
Dole je také slevový kupon - takové číslo na které se při objednávce objeví kolonka pro jeho napsání. Hlavně si všechno dobře přečtěte, protože všechny pánvičky a zapékací kastroly se nehodí do trouby. Smile Pěkný den přeje Ivana M

Obrázek uživatele Host
Host (bez ověření)
0 0 0 0

Tak web máte úžasně inspirující, ale odrazuje to pomalé načítání videí. Zkoušel jsem jich asi deset a ani jedno jsem nedokoukal. To pomalé načítání mě odradilo. Měli by jste změnit připojení k internetu, nebo zlepšit hosting. Je to jenom připomínka. Ale videoserver, kde se videa načítají pomalu je dosti k zlosti. Vemte si třeba youtube, kdyby se jim videa načítali pomalu.

Obrázek uživatele Wendy
Wendy (bez ověření)
0 0 0 0

Já nevím jak kdo, ale já mám načteno asi za tři vteřiny, zdá se mi, že je to dost rychlé ne? Nemá Host pomalý počítač nebo připojení?

Obrázek uživatele Ekucharka
Ekucharka
5 4 4 0

Dobrý den,
to je opravdu divné! Myslím že konektivita serveru kde jsou videa uložena je dostačující i při velkém počtu současně připojených návštěvníků na našem webu. Nemůže být problém spíše někde u Vás. Teď jsem zkoušel 11-ti minutové video na medovník http://ekucharka.net/recept-na-medovnik a to se mi načetlo bez problému (rychle) a rychlost stahování byla cca 500 kByte/s (skoro max. rychlost mého downloadu).

Samozřejmě se budu snažit přijít na to proč se Vám videa stahují pomalu a tak bych potřeboval vědět nějaké další informace. Např. Jakého máte poskytovatele internetu a poté výsledky testů Vašeho připojení (zjistíte např. na http://www.dsl.cz/ nebo http://rychlost.cz/). Když budete mít zájem problém řešit, tak mi tyto informace prosím zašlete na email videorecepty@ekucharka.net

Kdyby měl někdo stejný problém, tak mi může na tento email napsat také. Samozřejmě kdyby bylo více lidí kterým by se videa nenačítala rychle, tak bych to začal řešit.

S pozdravem Jaroslav Malatinec

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý večer paní Květo, my jsme se synem zkoušeli v naší malé kuchyni točit recepty abych tam také byla vidět a protože to nemůžeme natáčet zepředu a když mě kamera zabírala ze strany, tak musela být hodně daleko a ty suroviny, byly vidět hodně z dálky a tak jsme si řekli, že jsem tam prostě rušivý element. Smile Už jsem se synem domluvená, že dáme fotku do rubriky o nás, ale máme tady fórum do kterého se dostanete přes odkaz tady na té stránce nahoře napravo, ale musíte se přihlásit a tam máme fotogalerii, kde jsem i já a u každého svého příspěvku v diskuzi mám zase svojí jinou fotku. Smile Přeji hezký Nový rok 2010. Ivana Malatincová

Obrázek uživatele Ilona
Ilona (bez ověření)
0 0 0 0

Paní Ivanko,jste skvělá,mamka nikdy nevařila tyhle klasické recepty,děkuji moc,vždy všem chutná a to díky vám!Nemám ráda moc to moderní vaření,vaše recepty jsou vždy výborné...dělala jsem dnes bramboračku a nemá chybu.

Obrázek uživatele ivana
ivana
8 0 0 0

Dobrý den paní Ilono, to mě moc těší. My jsme odchovaní na klasice. Můj muž sní tedy všechno, ale stejně pořád říká, klasika je klasika Smile Ivana M

Obrázek uživatele Kveta
Kveta (bez ověření)
0 0 0 0

Pani Ivanko, mam vaše videorecepty moc ráda, vždy zde najdu, vhodny recept když nevim co vařit. jen bych měla jednu prosbu, chtěla bych vás konečně vidět. Dejte sem bud sve foto nebo se nahrajte. At vim komu vděčím, za skvěllé recepty které vařim své rodině. Předem děkuji a přeju krásný nový rok 2010.

Přidat komentář